PRAŠYMAS IŠDUOTI LEIDIMĄ TUOKTIS UŽ PARAPIJOS RIBŲ

Pateikdamas (-a) prašymą, patvirtinu, kad esu susipažinęs (-usi) su Asmens duomenų apsaugos ir tvarkymo Katalikų Bažnyčioje Lietuvoje taisyklėse nustatytais asmens duomenų tvarkymo tvarkymo tikslais, pagrindais, informacija apie tvarkomus duomenis ir duomenų subjekto teisėmis.

Jei esate mūsų parapijietis ir norite gauti leidimą tuoktis kitoje parapijoje, prašome elektroniniu paštu info@pilaitesparapija.lt pateikti žemiau nurodytus duomenis:

Savo vardą, pavardę, gimimo datą ir gyvenamosios vietos adresą (kuris nebūtinai turi sutapti su deklaruota gyvenamąja vieta);

Sužadėtinio (-ės) vardą, pavardę, gimimo datą ir gyvenamosios vietos adresą (kuris nebūtinai turi sutapti su deklaruota gyvenamąja vieta);

Numatoma santuokos datą;

Kokioje bažnyčioje planuojate tuoktis;

Savo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

Informuojame, kad išduotas leidimas tuoktis už parapijos ribų galioja 6 mėn., tad kviečiame kreiptis, kai iki santuokos lieka mažiau nei 6 mėn.

Kilus klausimams, prašome skambinti telefonu +370 612 92 231.